Đakovačka božićna utrka 2018

ĐAKOVAČKA BOŽIĆNA UTRKA
23. prosinca 2018. godine, 17:00 sati

Sportska udruga Fit&Strong i Grad Đakovo organiziraju Đakovačku božićnu utrku u sklopu Adventa u Đakovu, 2018. godine.

MJERENJE VREMENA

Elektronsko mjerenje vremena

START

17:00 sati, Trg J. J. Strossmayera, Đakovo

KOTIZACIJA

50,00 kn koja se uplaćuje na žiro-račun HR9023400091110793236, primatelj Fit&strong

NAGRADE

* Bon za hranu i piće
* Medalja za sudjelovanje
* Slatki poklon paket iz domaće radinosti

PROGRAM NAKON UTRKE

19:00 Zbor zaposlenika OŠ Vladimir Nazor
19:30 Puhački orkestar DVD-a Đakovo
20:00 Koncert – Vokalni ansambl Brevis

PRIJAVA ZA UTRKU

Ako želiš sudjelovati na utrci popuni ovaj obrazac i tako nam pošalješ svoje podatke koji su nam potrebni. Odmah ćeš dobiti podatke za uplatu na svoju email adresu i nakon uplate kotizacije biti ćeš na popisu sudionika.

Osiguraj na vrijeme svoje mjesto jer je broj prijava ograničen na ukupno 350 trkača zajedno za obje utrke.






** PRIJAVE ZAVRŠENE! **

PRIJAVLJENI TRKAČI I TRKAČICE 🙂

Tablica prijavljenih trkača za utrku dužine 5 kilometara.

BROJ PRIJAVEIME I PREZIMEMJESTOGODINA ROĐENJASPOLKOTIZACIJA UPLAĆENA
1.Marija KelavaĐakovo1987ŽDA
2.Tea BašićViškovci1998.ŽDA
3.Tena RadočajĐakovo1994.ŽDA
4.Marko MullerĐakovo1981.MDA
5.Josip BarišićĐakovo1992.MDA
6.Nikolina KladarićĐakovo1991.ŽDA
7.Vjeko BulatOsijek1981.MDA
8.Mateja FedorNašice1995.Ž-
9.Marko ŠimićĐakovo1999.MDA
10.Tea BizikNašice1996.ŽDA
11.Danijel LučićĐakovo1998.MDA
12.Vedran IvančićĐakovo1987.MDA
13.Arian ČavalaĐakovo1987.MDA
14.Tihana MullerĐakovo1985.Ž-
15.Matej VukovićĐakovo1994.M-
16.Karlo DitrihĐakovo1995.MDA
17.Marko SambolIvankovo1986.MDA
18.Tihomir VidovićĐakovo1989.MDA
19.Marko ŠikićIvankovo1980.MDA
20.David ŠimićĐakovo2003.MDA
21.Domagoj GlavašĐakovo1997.MDA
22.Ivana ŽgelaĐakovo1981.ŽDA
23.Danijel DunkovićOsijek1994.MDA
24.Marija Matijević BuzovDonji Andrijevci1988.ŽDA
25.Iva PoljičakĐakovo1988.ŽDA
26.Martina BošnjakovićĐakovo1991.ŽDA
27.Antonio ĐurčevićBrestovac1997.MDA
28.Marijan ZagorecMrzović1989.MDA
29.Anđelina BudžakiĐakovo1975.ŽDA
30.Patrik RagužĐakovo1997.MDA
31.Matea MarićĐakovo1999.Ž-
32.Marko SvalinaĐakovo1999.MDA
33.Ivica KrancpilerĐakovo1989.MDA
34.Anneliese BralićĐakovo1970.ŽDA
35.Zvonimira Klemen Đakovo1996.ŽDA
36.Jakov MićanPiškorevci1995.M-
37.Mirna MašinaOsijek1977.Ž-
38.Sanja MilošĐakovo1992.ŽDA
39.Tomislav MilošĐakovo1988.MDA
40.Damir NenadićBistrinci1969.MDA
41.Katarina ŠperandaOsijek1995.ŽDA
42.Žarko JovanovićModriča1987.MDA
43.Tomislav KelavaĐakovo1997.MDA
44.Mislav MunjizaVelika Kopanica1996.MDA
45.Renato ĐurđevićĐakovo1993.MDA
46.Goran VučkovićSlavonski Brod1983.MDA
47.Martina Šipoš VučkovićSlavonski Brod1980.ŽDA
48.Matej BlaževićĐakvovo1999.MDA
49.Domagoj ŽivkovićĐakovo1983.M-
50.Darko SmrčakBistrinci1977.MDA
51.Livija ŠperandaOsijek1993.ŽDA
52.Danijela ČernićOsijek1977.ŽDA
53.Vesna JankovićNita1980.ŽDA
54.Tanja PrnjićVukoslavlje1988.ŽDA
55.Antonija JurićĐakovo1991.ŽDA
56.Ankica BijelićModriča1974.ŽDA
57.Danko KočišĐakovo1982.MDA
58.Ivan ĆorićĐakovo1986.MDA
59.Sebastijan ŠperandaZagreb1987.MDA
60.Mladen StepicSapci1987.MDA
61.David KlemenĐakovo2000.MDA
62.Mateo KlemenĐakovo2000.MDA
63.Josip LjubićĐakovo1997.MDA
64.Marija ŠperandaOsijek1998.ŽDA
65.Barbara VidovićĐakovo1988.ŽDA
66.Matija CrnkovićOsijek1995.MDA
67.Marko StepićSapci1987.MDA
68.Dina MadavićOsijek2010.ŽDA
69.Dragan MadavićOsijek1977.MDA
70.Tomislav ĐurenecZagreb1978.MDA
71.Marijana VargićRijeka1989.ŽDA
72.Matej KokanovićĐakovo1992.MDA
73.Valentino DodikBeravci1995.MDA
74.Patricija DodikBeravci1994.MDA
75.Željko KubatkaTenja1959.M-
76.Anđelko ZorićViškovci1995.MDA
77.Ivan JelečevićViškovci1998.MDA
78.Ružica-Marija VlajčićViškovci1996.Ž-
79.Mišo MesićĐakovo1972.M-
80.Doris BlaževićPunitovci1990.Ž-
81.Marija PenavaĐakovo1996.ŽDA
82.Roko GurdonĐakovo1984.MDA
83.Zlatko PlatužićĐakovo1971.MDA
84.Luna PlatužićĐakovo2006.ŽDA
85.Dina PlatužićĐakovo2002.ŽDA
86.Anđelka BlaževićĐakovo1973.ŽDA
87.Dario MarinićĐakovo1983.MDA
88.Željko SamardžićĐakovo1994.MDA
89.Damir ŠetkaSlavonski Brod1987.MDA
90.Marija Nera OmazićĐakovo2002.ŽDA
91.Hrvoje PavkovićĐakovo1984.MDA
92.Robert PoljanacVirovitica1976.MDA
93.Vlatka Lovrenc-PoljanacVirovitica1977.ŽDA
94.Stela PoljanacZagreb1997.ŽDA
95.Ivan PetroševićZagreb1977.MDA
96.Terezija ŠperandaOsijek1989.ŽDA
97.Jelena Narančić Zagreb 1986.ŽDA
98.Mirta Miličević Đakovo1989.ŽDA
99.Filip ČotaĐakovo 1999.MDA
100.Ivan LokmićĐakovo1982.MDA
101.Bruno ĆaletaĐakovo 1995.MDA
102.Stjepan Baličević Đakovo 1996.MDA
103.Saša BajamićOsijek1980.M-
104.Ivan Baličević Đakovo1989.MDA
105.Tomislav TotĐakovo 1982.M-
106.Kruno MatokovićĐakovo 1976.M-
107.Marin Svalina Đakovo 1990.MDA
108..Mirko LasićZagreb1989.MDA
109.Krunoslav BencekNiza1983.MDA
110.Lidija TerzićOsijek1979.M-
111.Ivan KlemenĐakovo1990.MDA
112.Dubravko JamanĐakovo1977.MDA
113.Dražen JamanĐakovo2008.MDA
114.Šimun Petar JamanĐakovo2010.MDA
115.Marko KatilovićĐakovo2004.MDA
116.Tomislav ĆorićĐakovo1984.MDA
117.David BlagojevićVukojevci2006.MDA
118.Zrinka KedačićĐakovo1974.ŽDA
119.Igor MilkovićĐakovo1986.MDA
120.Mislav JukićĐakovo1996.M-
121.Mihaela ĐurasovićStrizivojna1990.MDA
122.Marin AnićOsijek1992.MDA
123.Matej JurićĐakovo1997.MDA
124.Robert DraškovićSlavonski Brod1973.MDA
125.Ljubica MendelskiSlavonski Brod1973.MDA
126.Krunoslav ZorićĐakovo1975.MDA
127.Filip ZorićĐakovo2005.MDA
128.Marin ZorićĐakovo2007.MDA
129.Ivan CucaOrahovica1990.MDA
130.Mirna JakšićĐakovo2004.ŽDA
131.Robert DrenjančevićĐakovo2004.MDA
132.Jasminka DragićJasenovac1972.ŽDA
133.Hrvoje MiletićĐakovo1968.MDA
134.Josip PodgornikĐakovo1987.MDA
135.Ivana GavranĐakovo1980.ŽDA
136.Josip SpišićMrzović1995.MDA
137.Vid RončevićSelci Đakovački1973.MDA
138.Igor StuhliJosipovac Punitovački1999.MDA
139.Hrvoje RikertOsijek1982.M-
140.Domagoj RikertOsijek2012.M-
141.Ivan BotušićĐakovo2003.MDA
142.Antonio ČuljakSlavonski Brod2000.MDA
143.Snježana RadulovićJasenovac1973.ŽDA
144.Ana SučićĐakovo1977.ŽDA
145.Maja SučićĐakovo2007.ŽDA
146.Hrvoje PavličićĐakovo1983.MDA
147.Željko SabljićĐakovo1974.MDA
148.Ivan BilaćĐakovo2006.MDA
149.Ljubica JagodićĐakovo1971.MDA
150.Igor KaršajSlavonski Brod1989.MDA
151.Davor MatijevićGarčin1991.MDA
152.Marko DogančićAntwerpen1989.MDA
153.Anik AmidžićOsijek2010.MDA
154.Aurora Antolović-AmidžićOsiejk1972.ŽDA
155.Marija ŠolićStrizivojna1992.ŽDA
156.Denis AdrićĐakovo1995.MDA
157.Sanja ŠemugaSlavonski Brod1987.ŽDA
158.Matija PetričušićĐakovo1995.M-
159.Marina NenadovićSlavonski Brod1981.ŽDA
160.Patricija BurazinOsijek1977.ŽDA
161.Darko MajdenićValpovo1979.MDA
162.Darko TosenbergerĐakovo1974.MDA
163.Ana ĆurićĐakovo1987.ŽDA
164.Ante ĆurićĐakovo1997.MDA
165.Maja DogančićVinkovci1985.ŽDA
166.Katarina OsrečkiVinkovci1977.ŽDA
167.Neven ČupićĐakovo1997.MDA
168.Enis BrkićJosipovac Punitovački1997.MDA
169.Ivan KočišĐakovo1975.MDA
170.Ana KolovratSlavonski Brod1989.ŽDA
171.Karmela StipanetićSlavonski Brod1989.ŽDA
172.Vedran VinakovićSlavonski Brod1986.MDA
173.Vedran HorvatSlavonski Brod1987.MDA
174.Ivan BrdarićĐakovo2001.MDA
175.Ivo BrdarićĐakovo1963.MDA
176.Ana IšasegiĐakovo2010.Ž-
177.Danijel JurcićSlavonski Brod1988.M-
178.Vjekoslav CigrovskiĐakovo1994.MDA
179.Ivan VidovićĐakovo1988.M-
180.Dunja PiperkovićĐakovo1988.ŽDA

Tablica prijavljenih trkača za utrku dužine 10 kilometara

BROJ PRIJAVEIME I PREZIMEMJESTOGODINA ROĐENJASPOLKOTIZACIJA UPLAĆENA
1.Jasna PlemenitiNašice1977.ŽDA
2.Matt MarenićSisak1984.MDA
3.Josip HvalecOsijek1984.MDA
4.Slaven FlorijančićOsijek1982.MDA
5.Danijela DragićĐakovo1991.Ž-
6.Hrvoje DundovićNašice1985.MDA
7.Vanja KneževićNašice1988.ŽDA
8.Alan BiroOsijek1971.M-
9.Hrvoje JurićVrbica1986.MDA
10.Vitomir LučićĐakovo1969.MDA
11.Goran PetrovićMece1971.MDA
12.Jakov DogančićVinkovci1986.MDA
13.Matija BalogBilje1981.MDA
14.Monika BizikNašice1974.ŽDA
15.Davor IvančokOsijek1973.MDA
16.Marko BušićĐakovo1990.MDA
17.Ivan LozićZagreb1983.MDA
18.Antonija Barišić LasovićOsijek1974.ŽDA
19.Boris LasovićOsijek1974.MDA
20.Goran DrakslerSlatina1969.MDA
21.Krešimir ValentićČešljakovci1981.MDA
22.Antonija MaričićZagreb1984.ŽDA
23.Davor BlaževićĐakovo1984.MDA
24.Zvonimir BušićĐakovo1983.MDA
25.Damir ZimmerOsijek1971.MDA
26.Mario KladarićĐakovo1968.MDA
27.Ana ŠirićĐakovo1996.ŽDA
28.Vedran JesenovićKozarac1994.MDA
29.Ivan DragićĐakovo1988.MDA
30.Ivica VučkovićVelika Kopanica1966.MDA
31.Ivan VrebacOsijek1982.MDA
32.Antonio KovačĐakovo1990.MDA
33.Marko JurakOsijek1975.MDA
34.Dino RepacOsijek1993.MDA
35.Gordan JurkovićĐakovo1974.MDA
36.Krunoslav BošnjakovićVrbica1992.MDA
37.Kristijan AnđelićRetkovci1985.MDA
38.Zvjezdana PrivaraĐakovo1971.ŽDA
39.Suzana PavletićOsijek1963.ŽDA
40.Ankica SaboOsijek1967.ŽDA
41.Matej LazarevićĐakovo1990.MDA
42.Nikola BožićVinkovci1988.MDA
43.Dragan BaličevićĐakovo1980.MDA
44.Marijan CindrićKutina1960.M-
45.Goran DrenjančevićSatnica Đakovačka1988.MDA
46.Zvonimir FilipovićOsijek1979.MDA
47.Marko DuvnjakĐakovo1984.MDA
48.Toni BrdarićOsijek1975.MDA
49.Marija IšasegiĐakovo1975.ŽDA
50.Damir SchleissĐakovo1961.MDA
51.Krešimir BurazinOsijek1977.MDA
52.Mirela Logara PavličićĐakovo1986.ŽDA
53.Mislav Čota Đakovo2002.MDA
54.Kristijan DrenjančevićSatnica Đakovačka 2000.MDA
55.Antonio ŠutaloĐakovo1985.MDA
56.Filip LicaninOsijek1990.MDA
57.Daniel BečkeiBačka Topola1987.MDA
58.Bonny TokićOsijek1972.MDA
59.Marko SremacKoritna1991.MDA
60.Ivica KotrisOsijek1972.M-
61.Tihomir RajkovićMonschau1984.MDA
62.Danilo VasiljevićModriča1985.MDA
63.Stipo ĆurićĐakovo1962.MDA
64.Ivan IšasegiĐakovo1972.MDA
65.Martina MatokovićĐakovo1981.ŽDA
66.Matej MerkašOsijek1991.MDA
67.Brigita ČepoOsijek1970.Ž-
68.Kristijan VladovićĐakovo1999.MDA
69.Dragan SliškovićĐakovo1987.MDA
70.Ivan GalovićĐakovo1971.MDA
71.Boris AndrlonOsijek1974.MDA
72.Vlasta ŽivkovićOsijek1977.ŽDA
73.Ivan BartolovićOsijek1979.MDA
74.Gordana PopovićOsijek1967.ŽDA
75.Toni LabinjanPoreč1986.M-
76.Tin PetričušićRijeka1989.MDA
77.Ivica LjubićĐakovo1965.MDA
78.Dario LjubićĐakovo1993.MDA
79.Tomislav ĆurićOsijek1984.MDA
80.Tomica BorićOsijek1971.MDA
81.Ivana PetrovićOsijek1979.ŽDA
82.Ivan MandarićVrpolje19878.MDA
83.Daniel KrižanecOsijek1975.MDA
84.Marija LabakĐakovo1972.ŽDA
85.Tihomir KovačOsijek1974.M-
86.Ena JurčićOsijek1987.ŽDA
87.Dalibor VujićOsijek1973.MDA
88.Ivan StazićErnestinovo1988.MDA
89.Zdravko DegmečićStrizivojna1986.M-
90.Zdravko VidovićSlavonski Brod1969.MDA
91.Željko BrdarićĐakovo1988.MDA
92.Angel Milišić-ZečevićBelišće1979.MDA
93.Ivan MiličevićĐakovo1985.MDA
94.Dubravko AladićPisak1990.MDA
95.Ivan DamjanovićStrizivojna1991.M-
96.Laura MašićĐakovo2001.ŽDA
97.Stanko BaličevićĐakovo1969.MDA
98.Jasenko AlpezaTenja1985.MDA
99.Tomislav ZelenbrzĐakovo1982.MDA
100.Ivan KočišĐakovo 1983.MDA
101.Davor JakovacZagreb1976.MDA
102.Tomislav ČavalaĐakovo 1990.MDA
103.Iva MihaljĐakovo1995.ŽDA
104.Matko Mihalj Đakovo2000.MDA
105.Antonio MarićĐakovo 1985.MDA
106.Krešimir TerzićOsijek1979.M-
107.Hrvoje BašićOsijek1990.MDA
108.Matija CrnkovićOsijek1995.MDA
109.Krunoslav JažićOsijek1977.MDA
110.Antonio PetrovićĐakovo1994.MDA
111.Karola DrenjančevićĐakovo1971.ŽDA
112.Petra PobrićPiškorevci1999.ŽDA
113.Erika PobrićPiškorevci1971.ŽDA
114.Antonio LabakĐakovo1996.M-
115.Miroslav ŠolićStrizivojna1989.MDA
116.Ivan VinarićSlavonski Brod1989.MDA
117.Boris PulĐakovo1986.MDA
118.Katarina BenčinaOsijek1985.ŽDA
119.Davor LatasOsijek1979.MDA
120.Robert PetračĐakovo1974.MDA
121.Viktor OlujićZagreb1976.MDA
122.Krešimir KajmićĐakovo1987.MDA
123.Tihomir GilmanĐakovo1967.MDA
124.Denis NamjestnikĐakovo1981.MDA
125.Luka ŠibalićOsijek1978.MDA
126.Igor BlaževićĐakovo1972.MDA
127.Marko BićanićStaro Topolje1995.MDA
128.Ivan TuferdžićStaro Topolje1985.MDA
129.Goran UgrčićPožega1977.MDA
130.Vinko GrbešaĐakovo1989.MDA